+420 777 346 865
leistungen dots gradient
Úvod O nás

O nás

Přímo na pomezí Česka a Rakouska jsme pro vás vytvořili moderní ordinaci v hezkém prostředí a s příjemným personálem. Získáte u nás nejen prvotřídní péči, ale také řadu informací, jak si dlouhodobě udržet zdravé a krásné zuby. +420 777 346 865 Seznamte se s námi

Zdravé zuby s námi máte „nadohled“

Problémy se zuby můžou být poměrně nepříjemné – obtěžují vás při práci či odpočinku, nedovolují vám jíst, pít, spát, případně vás omezují i ve vašem sebevědomí nebo radosti ze života.

Dobrý, zdravý a krásný chrup zkrátka zásadně zvyšuje kvalitu vašeho života.

Náš tým vám díky špičkovým technologiím a materiálům téměř bezbolestně pomůže s mnoha problémy vašich zubů – umíme nahradit chybějící zuby pomocí zubních implantátů či můstků, léčit parodontitidu, provádět estetické rekonstrukce či nabídnout profesionální bělení zubů.

Moc nad zuby ale máte hlavně ve svých rukách.

A proto při ošetření dbáme také na to, abychom vám poradili, jak si můžete udržet zdravý a krásný chrup po celý život vy sami.

Přejeme si, abyste od nás vždy odcházeli spokojení a motivovaní o svůj chrup pečovat.

jindrich
MDDr. Jindřích Čítek Zubní lékař Od počátku vlastní praxe kladu v naší ordinaci velký důraz na kvalitní služby, vytvoření příjemného prostředí a dobře sehraného týmu. Díky tomu poskytujeme našim klientům precizní zákroky, které jim přináší dlouhodobé pozitivní výsledky.
Vzdělání a praxe
  • Biskupské gymnázium J.N. Neumanna v Č. Budějovicích
  • Zubní lékařství, Univerzita Karlova v Praze
  • Zaměstnání v privátní praxi v Německu
  • Vedení vlastní praxe v Českých Velenicích od 2014
  • Lektor výuky mediků, Stomatologická klinika 1. LF UK
  • Užší odborný zájem - implantologie, protetická stomatologie

ℹ️ Profily zbytku týmu se připravují.